שלום !


מה אנחנו ?

כּשֶׁר-טרֶקס מארגן ומוביל טרקים ליעדים מדהימים עבור ציבור השומרים כשרות ושבת.

טרֶק (trek) הינו מסע רגלי של מספר ימים, בדרך כלל בהרים.

טרֶקינג (trekking) אינו דורש מיומנות טכנית כלשהי (כנדרש בטיפוס הרים), אך כן מחייב שהמשתתף יהיה בקו הבריאות ובעל כושר גופני מתאים לטרק הספציפי. כל טרק מסווג על פי רמת הקושי שלו .

טרֶקינג משמעותו לטייל עם מטען קל, להיות עצמאי, ולכבד את הסביבה. ציוד אישי נישא בתרמילי גב, והסדרי לינה הינם באורחנים, ביקתות או אוהלים.

מה איננו ?

•  כּשֶׁר-טרֶקס אינו מארגן או מוביל טיולים שאינם טרקים.

•  רמת הכשרות עליה אנו מקפידים אינה למהדרין ("גלאט").

•  בעוד כּשֶׁר-טרֶקס שומרת לעצמה את הזכות למנוע השתתפות כל אדם בטרק מטעמי בריאות או גיל (על פי קריטריונים המוצגים בתיאורו של כל טרק), איננו מגבילים את השתתפותו של אף אדם עקב "רמת שמירת מצוות". אדרבא, אם לעשות שימוש במה שהיתה פעם פרסומת מאוד מפורסמת בארה"ב: "אינך צריך לשמור כשרות כדי לאהוב את כֹּשֶרטרֶקס ."

מי אנחנו ?

ידידיה פריימן

את שנות ילדותו והתבגרותו באזור ניו-אינגלנד בארה"ב ידידיה העביר גם בטיולים בהרים ובגנים הלאומיים היפהפיים של האזור – כך הפתחה אהבתו המיוחדת להרים. במשך השנים, ידידה צבר ניסיון רב בהובלת מסעות טרקינג בארה"ב, אירופה, נפאל ולפסגת קילימנג'רו עם ידידים ועם משפחתו.

ידידיה מנהל ומנגן בבאס בלהקת "קול הכבוד" - להקת שמחות אשר בין היתר ליוותה חתונה לאורך נחל דוד עד החופה מתחת למפל עין גדי. ידידיה שימש בעבר סגן מנהל מכון "פרדס" ללימודי יהדות, וכיום יושב בדירקטוריון המוסד.

בין טרקינג לבין הופעות של הלהקה, ידידה שומר על כושרו באימונים והשתתפות בתחרויות מרתון וטריאתלון.

ידידיה מתגורר עם אשתו, סוזן, וחמשת ילדיהם בירושלים.


 

© All content and photography within this website is copyrighted and may not be reproduced without the express permission of Koshertreks. Site Design by webmaster@koshertreks.com